Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Mahalle Bizim, Gençlik Bizim” programında açıklamalarda bulunuyor

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

Genel Merkez Gençlik Kollarımız tarafından 1.5 yıl evvel başlatılan kampanyamızın kapanış toplantısı vesilesiyle sizlerle olmaktan memnuniyet duyuyorum.

“KARŞIMDA MUHAFAZAKAR VE DEVRIMCI GENÇLERI GÖRÜYORUM”

Bugüne kadar 81 vilayetimizde icra edilen bu kampanyayla, parti yöneticilerimiz, bakanlarımızın iştirakiyle 3 bin 500 mahalleye ulaştık. Karşımda muhafazakar ve devrimci gençleri görüyorum. Ülkemizin dört bir yanında 150 bin gencimizin iştirakiyle mahalle bizim gençlik bizim dedik.

“TEDİRGİNLİK DUYULAN SOKAKLAR GENÇLERİN SESİYLE ŞENLENDİ”

Geçmişte geçip giderken dahi tedirginlik duyulan sokaklar, gençlerimizin gücüyle güzelleşti. Gençlik kollarımız kapanış toplantısını burada yapmak istediğini söyledi. Birileri diyor ki, ‘AK Parti’de gençlik yok’ gençlik burada. Adana Kent Stadı’nda herhalde gençliği görmediler. Artık kampanyamızda gençlerimizle durmaksızın yola devam edeceğiz. Gençler, Malatya o denli bir kent ki burada yaşın bir değeri yok. Malatyalıların kimliklerinde yazan yaşları ne olursa olsun, maşallah hepsinin ruhu genç. Bir de buna hayatının bağrındaki sizlerin gücü eklendiğinde gençlik üzerine gençlik havası yaşıyoruz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir