Eski sevgililer poz verdi

Eski sevgililer Nesrin Cavadzade -Burak Deniz ile Tekçe Akalay-Fırat Çelik uzun vakit sonra yan yana geldi.

Birca Akalay, Burak Deniz, Nesrin Cavadzade, Başak Dizer Tatlıtuğ ve Fırat Çelik, Bodrum’da bir markanın özel aktifliğine katıldı. 2018 yılında ayrılan Burak Deniz ile Nesrin Cavadzade’nin birebir fotoğraf karesinde yer alması dikkat çekti. Tertipte yer alan Tekçe Akalay ile Fırat Çelik de bir periyot aşk yaşamış, çift el ele görüntülenmişti.

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

Sevgilisini yolcu etti

Berker İnanç ve Nihal Yalçın evvelki gün Cihangir’deki Pürtelaş isimli yer çıkışı görüntülendi.

Sevgilisi Nihal Yalçın’a sarılarak poz veren Berker İnanç “Arkadaşlar sizinle her denk gelmemizde ben kesinlikle bir yere gidiyorum. Bu sefer de oyunculuk dersleri için Kaz Dağları’na gidiyorum. Tekrar siz, tekrar beni yolcu eden biricik sevgilim Nihal, bu daima mi tesadüf” dedi. (Sayit DURMAZ)

Denizde romantizm

Doğa Rutkay, eşi Kerimcan Kamal ile Çeşme’de tatil yapıyor. Bu yıl Urla’dan mesken alan ancak Çeşme’den kopamayan çift evvelki gün Çiftlikköy’deki bir beach’te görüntülendi.

Arkadaşlarıyla sohbet ettikten sonra baş başa denize giren Tabiat Rutkay ve Kerimcan Kamal’ın romantik anları objektife bu türlü yansıdı. (Deniz BOY)

Aşk kadınıyım

Hadise, evvelki akşam Girne Rocks Hotel’de konser verdi. Müzikçi, iki saat performans sergilediği sahnesinde 26 müzik seslendirdi. Müzik ortalarında seyircileriyle sohbet eden Hadise, kendisini aşk bayanı olarak ilan etti. Ünlü popçu, “Ben sahneme ve seyircime âşığım! Bu anlatılamaz, ben aşk kadınıyım, severim aşkı” dedi.

Tavayı mikrofon yaptı

Neslihan Atagül evvelki gün toplumsal medya hesabından eğlenceli bir paylaşımda bulundu. Eline aldığı tavayı mikrofon üzere kullanan Atagül, konutunun salonunda küçük bir konser verdi. O onların görüntüsünü paylaşan ünlü oyuncu, “Söylediğim şarkıyı duyacaksınız diye ödüm kopuyor” notunu yazdı.

Doğum gününe 7 pasta birden

Oyuncu Didem İnselel, yeni yaşını arkadaşlarıyla birlikte pasta keserek kutladı.Oyuncu, doğum gününden pozlarını toplumsal medya hesabından şu notla paylaştı: “47’yi 7 pastadaki mumları üfleyerek kabul ettim. Beni düşünen, seven, sevdiğini aşikâr eden, arayan, soran, armağan yollayan, ileti atan herkese binlerce teşekkürler. Yüzümü güldürdünüz. Allah da sizi güldürsün.”

Çimlere uzandılar

Can Bonomo evvelki gün eşi Hikaye Karayel ile oğlu Roman’la çimlere uzandığı fotoğrafını toplumsal medya hesabından paylaştı. Bonomo, aile pozlarının altına ise şu notu yazdı: “Kırlangıçlar geçiyor üstümüzden. Ateşleyin boncuklarımızı.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir